30 LET OD ZALOŽENÍ

Betlémářství RÝGR letos slaví 30 let od založení rodinné firmy! Na oslavu cínařského řemesla jsme se pustili do doposud technologicky nejnáročnější sestavy, která bude spolu s druhou "výroční" novinkou k objednání od 20.10.2018.


Betlémářství na ČT2

V Rodinném výčepu/ z cyklu NÁŠ VENKOV (ČT2)

"Petr Rýgr je činorodý muž mnoha zájmů, který vždycky toužil po volnosti a svobodném vyjadřování. Napsal dva průvodce historií Orlických hor, vybudoval si vlastní kino a na přilehlé zahradě pořádá divadelní a hudební festival Den Výčepního listu. Doma připravuje pro okruh svých přátel kulturní akce v „Rodinném výčepu“ a vydává i svůj časopis Výčepní list. Ale jeho největší vášní jsou cínové figurky, z nichž vytváří jedinečné betlémy."

                                                                                                       Tentokát se kamera netočila jenom kolem betlémářství.


Krátký film odvysílá ČT2  v sobotu 16.12.2017 v 9 hodin v rámci cyklu Náš venkov.


Nové stránky

Vítejte na nových stránkách Betlémářství RÝGR! Přidali jsme nové způsoby dopravy a platby, fotky a spoustu informací o našich cínových figurkách a jejich výrobě. 


Betlémář v televizi

V produkci České televize letos vznikne v rámci pořadu Náš venkov krátký film o Petru Rýgrovi a nejen jeho betlémech. Zatím se můžete podívat na loňskou reportáž o našem betlémářství v Toulavé kameře tady.